Зустріч студентської ради зі студентами 1 курсу
Відбулась зустріч студентської ради зі студентами 1 курсу. Під час зустрічі студенти дізнались про обов’язки та роль студентської ради. Висловили свої думки та побажання щодо заходів в яких вони хочуть брати участь та бути співорганізаторами. На закінчення усі заповнили інтерактивну дошку для знайомств, де поділились своїми захопленнями та цікавими фактами про себе.
Фото новини: