(Українська) Зустріч із радницею голови з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в Черкаській області
Із робочим візитом в Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини на факультет соціальної та психологічної освіти завітала Байдюк Наталія Василівна – радниця голови з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків.
Наталія Василівна обговорила із деканом факультету Оксаною Олексіївною, доктором педагогічних наук, професором, спільні напрямки діяльності та подальшу співпрацю.