Коноплянко Єлизавета Володимирівна
Коноплянко Єлизавета Володимирівна, студентка факультету соціальної та психологічної освіти, навчається за спеціальністю «Психологія» на 1 курсі бакалаврату. Закінчила молодшого бакалавра за спеціальністю «Психологія» в нашому університеті.
Відвідувала курси англійської мови в нашому університеті, завдяки якому підвищила свій рівень англійської.
Відвідувала курси жестової мови: маю базовий рівень розуміння.