(Українська) «Культура сучасного волонтерства»
На факультеті соціальної та психологічної освіти проведено захід на тему «Культура сучасного волонтерства». Учасниками заходу стали учні старшої школи, студенти, викладачі, представники волонтерських організацій «Разом» та «Серце друга». Памятаймо, будь-яка допомога важлива, тому варто робити те, що ви можете і хочете саме зараз, не чекаючи кращого часу чи ідеальних можливостей.