(Українська) Лекційне заняття на тему «Організація арт-терапевтичного процесу»
В межах вивчення дисципліни «Арт-терапія» викладачкою кафедри психології Станішевською В.І. було проведено лекційне заняття на тему «Організація арт-терапевтичного процесу».
Дисципліна «Арт-терапія» є частиною циклу вибіркових дисциплін професійної підготовки здобувачів ОС «молодший бакалавр» та «бакалавр» освітньо-професійна програма «Психологія».
Згідно з планом лекції були висвітлені наступні питання:
- Основні підходи в класифікації форм арт-терапії.
- Особливості індивідуальної арт-терапії.
- Особливості групової арт-терапії.
- Основні форми групової арт-терапії.
Для досягнення поставленої мети було застосовано такі методи як лекція-бесіда з елементами кейс-методу. Для розкриття функцій арт-терапевтичної групи було використано метод мозкового штурму за допомогою якого здобувачі вищої освіти мали можливість висунити свої творчі ідеї виконати аналіз ідей, при якому необхідно з кожної ідеї отримати раціональне зерно.
Проведення невеликих дискусій в процесі лекції під час аналізу та вирішення проблемних ситуацій дозволило створити активну, творчу та емоційно позитивну атмосферу на занятті.