(Українська) Міжнародна міждисциплінарна школа «Cross disciplines: How to study in an Interdisciplinary framework»
19-25 лютого 2023 р. в палацовому комплексі Дембіна відбулася Міжнародна міждисциплінарна школа «Cross disciplines: How to study in an Interdisciplinary framework». Представником від факультету соціальної та психологічної освіти стала викладач кафедри психології Катерина ЧУПІНА.
Участь у школі, організованій Університетом імені Адама Міцкевича в Познані для українських університетів, брали студенти, аспіранти і викладачі з Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та ще представники 8 університетів країни.
Школа було присвячена тематиці міждисциплінарності, грантової діяльності, а також новим формам та методам навчання та викладання.
Програма школи була надзвичайно цікава та насичена.
Навчання проходило на 2 мовах: польській та англійській. Учасники Міжнародної міждисциплінарної школи також мали насичену культурно-дозвіллєву програму