На факультеті були проведені батьківські збори!
На факультеті соціальної та психологічної освіти були проведені батьківські збори, які відбулись у форматі онлайн за допомогою Google Meet. З вітальним словом звернулася декан факультету Оксана Олексіївна Кравченко, яка у своєму виступі висловила загальну характеристику студентів-першокурсників, проаналізувала особливості процесу дистанційного навчання та адаптації у ЗВО.
Заступник декана з навчальної роботи Галина Василівна Бондаренко здійснила аналіз результатів атестації, організації навчального процесу та особливостей заліково-екзаменаційної сесії.
Також батьки мали змогу задати питання, які їх цікавлять та отримали вичерпні відповіді.