(Українська) Навчально-технологічна практика студентів III курсу
Навчально-технологічна практика з підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр” проходить на третьому курсі у І та ІІ семестрах. Студенти нашого факультету поділилися враженнями про проходження практики.
Я, студентка 35 групи Наконечна Ілона проходила практику з Козій Юлією в 5Б класі. Уманської загальноосвітьої школи І – ІІІ ступенів №9 Уманської міської ради Черкаської області.
Це дуже чудовий клас, де школярі стараються адаптуватися до активного ритму школи. Згідно завдань практики ми проводили з учнями нашого класу виховну годину на тему: “Україна-це ми”, грали з ними у краєзнавчі ігри і демонстрували цікаві легенди про Україну.
На перерві активні та непосидючі діти швидко розбіглися , тому нам було складно з ними організувати ігрові моменти. Саме тоді ми зрозуміли, що тільки у практичній роботі виробляється власний творчий підхід до педагогічної діяльності!
Студенти 35 групи, Похилюк Анна та Шарлович Вікторія, проходили практику в Уманському навчально-виховному комплексі №17 “Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільнийнавчальний заклад”.
Протягом часу відведеного на практику, ми контактували з дітьми, вели власні спостереження, проводили виховні години, безпосередньо спілкувалися із соціальним педагогом та формували власні професійно-значущі та професійно-особистісні якості. Свою роботу ми організовували відповідно до вимог та правил внутрішнього розпорядку закладу.
Також були ознайомлені з навчально-виховною роботою школи та співпрацюють з вчителями та викладачами.
Висловлюємо щиру подяку за розуміння та допомогу у роботі усім педагогам школи!