(Українська) Настановча конференція з практики для здобувачів вищої освіти 3 курсу заочної форми навчання

16 листопада 2022

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Відбулась настановча конференція з практики для здобувачів вищої освіти Р/31 та Р/32 групи, які навчаються за спеціальністю: 231 Соціальна робота освітньо-професійної програми «Соціальна робота (Соціально-психологічне консультування)», здобувачів вищої освіти П/31 та П/33 групи, які навчаються за спеціальністю: 053Психологія освітньо-професійної програми «Психологія», та для здобувачів вищої освіти З/31 групи, які навчаються за спеціальністю: 232 Соціальне забезпечення освітньо-професійної програми «Соціальне забезпечення».

Роєнко С. О., керівник практики по факультету, ознайомила здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з особливостями проходження практики в умовах сучасних викликів. Студенти були проінформовані, що програми практики адаптовані для виконання як в очному режимі, так і в дистанційному. Акцентовано було увагу на питанні охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Керівники практики, доц. Шеленкова Н.Л., доц. Матрос О.О., доц. Карпич І.О., викладач Андрусик О.О. наголосили, що виробнича практика здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти є однією з форм професійного навчання у закладі вищої освіти і становленні професіоналів-психологів, фахівців соціальної сфери та передбачає набуття практичних навичок фахової діяльності, здатності компетентного прийняття рішень у різних виробничих ситуаціях.

Основною метою практик є закріплення теоретичних знань, набутих в курсах спеціальних предметів психолого-педагогічного циклу та  соціальної роботи; формування психодіагностичних, психокорекційних, соціально-психологічних вмінь та навичок; подальше ознайомлення здобувачів зі специфікою і напрямками роботи психолога закладів загальної середньої освіти, дошкільних навчальних закладах, навчально-реабілітаційних центрах, закладах соціального захисту; проведення психолого-педагогічного обстеження і підготовка різноманітних просвітницьких та психопрофілактичних заходів у закладах.

Виробнича  практика є важливим етапом у підготовці до написання курсової роботи, оскільки дозволяє накопичувати досвід застосування прикладних психологічних знань та знань із соціальної сфери, аналізу та інтерпретації соціально-психологічних явищ.

Бажаємо здобувачам успіху у проходженні практики!


Фото новини: