(Українська) Підвищення кваліфікації зі спеціальності 231 Соціальна робота.
На факультеті соціальної та психологічної освіти розпочали роботу курси підвищення кваліфікації зі спеціальності 231 Соціальна робота.
Темою курсів стало «Формування навичок ефективної комунікації у професійній сфері», напрям: «Сучасні технології в діяльності соціального працівника, соціального педагога та педагога-організатора», 30 год. (один кредит ЄКТС).
Триватимуть курси тиждень з «13» лютого 2023 р. по «17» лютого 2023 р.
Програма курсів передбачає ознайомлення слухачів з основними закономірностями процесу спілкування, соціально-психологічними характеристиками спілкування та міжособистісних взаємовідносин, факторами успішної комунікації, основними законами соціальної перцепції, особливостями інтеракцій та з ефективними прийомами спілкування соціального працівника, соціального педагога та педагога-організатора з різними категоріями клієнтів.
Проведення навчальних занять здійснюється кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Роєнко Світланою Олександрівною.
Роботу курсів та адміністративно-розпорядчу діяльність забезпечено відповідальною за організацію роботи курсів підвищення кваліфікації на факультеті соціальної та психологічної освіти – Ісаченко Вікторією Павлівною, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.