(Українська) Підвищення кваліфікації зі спеціальності 231 Соціальна робота.
На факультеті соціальної та психологічної освіти успішно завершили курси підвищення кваліфікації слухачі зі спеціальності 231 Соціальна робота.
Тема курсів «Профілактика стресових перевантажень: техніки самодопомоги», напрям: «Інноваційні технології в діяльності соціального працівника, соціального педагога та асистента вчителя з інклюзивного навчання», тривалість 30 год. (один кредит ЄКТС).
Програма курсів передбачала формування знань, умінь та практичних навичок щодо ефективних способів управління стресом та нейтралізації його негативного ефекту.
В результаті навчання слухачі набули вмінь самостійно визначати ті обставини, у яких потрібна соціальна допомога та аналізувати соціально-психологічні процеси в малих та великих групах.
Слухачами опрацьовано такі основні питання під час заняття:
- поняття стресу;
- види стресового стану;
- робота з емоційним вигоранням;
- загальні підходи до нейтралізації та управління стресом;
- зміна ставлення до проблеми та її інша інтерпретація.
Проведення навчальних занять здійснюється кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Балдинюк Оленою Дмитрівною.
Роботу курсів та адміністративно-розпорядчу діяльність забезпечено відповідальною за організацію роботи курсів підвищення кваліфікації на факультеті соціальної та психологічної освіти – Ісаченко Вікторією Павлівною, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.
Фото новини: