Розвиток бренду молодого науковця в УДПУ
Здобувачі ОНП «Психологія» Андрусик Олена та Чамлай Інна успішно завершили курс підвищення кваліфікації «Бренд науковця у цифровому світі» в обсязі 30 год./1 кредит ЄКТС, який тривав з 21 листопада 2022 р. по 27 листопада 2022 р. у форматі дистанційного навчання за допомогою он-лайн платформи Zoom.
Здобувачами опановано такі змістові модулі:
– «Успішна кар’єра науковця»,
– «Ефективна комунікація»,
– «Успішна презентація» (презентація власних наукових розробок),
– «Я – бренд» (особливості формування персонального бренду в науковій сфері),
– «Як управляти емоціями, перестати хвилюватися та панікувати перед виступом»,
– «Імідж вченого в цифровому суспільстві»,
– «Використання інструментів відкритої науки та наукометричних баз для популяризації власних наукових результатів»,
– «Цифрові технології (YouTube, Telegram, Instagram) та соціальні мережі для популяризації наукових здобутків».
Завершальний етап курсу – власна презентація учасника: «Пітч про себе перед інвестором», яка дала можливість вдосконалити існуючі та набути нові навички успішної комунікації та самопрезентації.
Курс «Бренд науковця у цифровому світі» допоміг розкрити якості, необхідні для успішної презентації власних наукових досягнень, розкрити особистісні компетентності в напрямку популяризації власного бренду як науковця.