(Українська) Святкування Дня Святого Миколая
6 та 7 грудня на базі факультету соціальної та психологічної освіти відбулось святкування Дня Святого Миколая для внутрішньопереміщених дітей та їх батьків.
6 грудня на базі “Кімнати іграшки” психологами Владиславою Швець та Лесею Величко-Браславською було проведено арттерапевтичний захід, діти та їх батьки отримали можливість дізнатись нові техніки заспокоєння та реагування на кризові ситуації.
7 грудня психологи, неропсихологи та провідні спеціалісти під головуванням Валерії Шинкарьової працювали з дітками ВПО за сучасними інтерактивними методиками, серед яких «Хібукі терапія», сенсорні ванни тощо.