(Українська) Студенти заочної форми навчання вивчають навчальну дисципліну “Диференційна психологія”
Здобувачі вищої освіти заочної форми навчання освітньої програми Психологія навчаються у дистанційному режимі та активно беруть участь у проведені практичних занять, на яких вони закріплюють теоретичний матеріал та здобувають практичні навички майбутньої професії – психолога. ІІ курс, навчальна дисципліна “Диференційна психологія”, викладач професор Тетяна ПЕРЕПЕЛЮК