(Українська) Тренінг «Особливості спілкування з людьми з вадами слуху – долаємо соціальну ізоляцію»
15 квітня для студентів факультету соціальної та психологічної освіти відбувся тренінг «Особливості спілкування з людьми з вадами слуху – долаємо соціальну ізоляцію» у рамках грантового проєкту «Вчимося разом чути та долати соціальну ізоляцію». Тренінг мав на меті пояснити особливості спілкування з людьми з вадами слуху, а також надати поради, які можна застосовувати у реальному житті. Наприкінці інформаційного блоку студенти мали можливість задати запитання та спробувати пояснити ту чи іншу інформацію під час симуляційної гри.