Тренінг «Самопрезентація. Ключові моменти»
17 квітня 2021 р. в межах діяльності Молодіжного центру «START» факультету соціальної та психологічної освіти відбувся тренінг особистісного та професійного розвитку «Самопрезентація. Ключові моменти». Спікером тренінгу була Олена Поліщук, аспірантка, викладачка кафедри психології.
Під час тренінгу учасники мали можливість визначити особистісні якості, які найкраще їх презентують, дізналися про основні моменти під час самопрезентації – що варто робити, чого необхідно уникати.
Олена Поліщук наголосила, що необхідно відзначати власні досягнення, адже це найбільше впливає на вміння себе представити.
Фото новини: