(Українська) Фокусоване групове інтерв’ю / дискусія з експертами освітньої галузі за темою: «Cоціалізація та адаптація внутрішньо переміщених осіб через заклади освіти: виклики, наслідки та шляхи їх подолання»

31 жовтня 2022

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Кірдан Олена на запрошення Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського взяла участь у фокусованому груповому інтерв’ю / дискусії з експертами освітньої галузі за темою: «Cоціалізація та адаптація внутрішньо переміщених осіб через заклади освіти: виклики, наслідки та шляхи їх подолання».

У заході взяли участь експерти освітньої галузі: проректор з наукової роботи Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського Г. Музиченко, завідувач кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка професор Т. Пантюк, директор Одеської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 16 Е. Акобян-Аванесян, декан факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії І. Дарманська, голова ГО «Асоціація керівників закладів освіти м. Одеса» Н. Мясіщева, директор Олександрівського закладу загальної середньої освіти Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області Т. Пиндак, директор НВК «Творення особистості» М. Сердіченко, професор кафедри освітнього менеджменту та публічного управління, керівник Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери Університету Ушинського Н. Черненко. Експерти здійснили аналіз викликів, з якими зіткнулися заклади освіти у зв’язку з появою ВПО, спрогнозували наслідки для процесів адаптації та соціалізації цієї категорії осіб, а також надали рекомендації щодо шляхів подолання означених проблем. Думки, висловлені експертами, є цінними для удосконалення освітньої програми «Управління закладом освіти» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Захід відбувся в межах реалізації проєкту «Завжди поруч», що виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), спрямованого на підвищення рівня соціальної згуртованості в громадах та адаптації ветеранів АТО/ООС/російсько-української війни та членів їх родини, вимушених переселенців (внутрішньо переміщених осіб) до нових умов життя в приймаючій громаді.


Фото новини: