“Академічна доброчесність – вимога законодавства України про освіту”

10 жовтня 2019

Популяризація академічної доброчесності один з пріоритетних напрямків роботи факультету соціальної та психологічної освіти.

У рамках ХІІ зміни табору для студентської молоді “ДІЯ” була проведена лекція-тренінг за темою: “Академічна доброчесність – вимога законодавства України про освіту”.

 У першій частині заходу декан факультету доктор педагогічних наук професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Оксана Кравченко закцентувала увагу студентів на питанні сутності та змісту поняття “академічна доброчесність”, дотримання академічної доброчесності здобувачами вищої освіти,  академічної відповідальності за порушення академічної доброчесності. Друга частина – творчого спрямування – передбачала виконаннями студентами проекту “Університет майбутнього”, яку провела студентка 4 курсу Анна Кравченко, Студенти презентували цікаві, креативні проекти.

Зустріч відбувалася змістовною та неординарною. Варто зазначити що такі зустрічі стануть регулярними для студентів  І курсу та допоможуть їм краще зрозуміти основи наукового письма, принципів пошуку інформації та дотримання доброчесності під час навчання в ЗВО.


Фото новини: