(Українська) Анна Хоменко здивувала рідну школу

3 червня 2016

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

WP_20160528_17_56_32_Pro

28 травня – день, коли вся країна вітала своїх випускників шкіл. І кожна школа старалася зробити цей день особливим – урочисті привітання, слова подяки вчителям та батькам, вітальні виступи випускників минулих років! І саме в останньому відзначилася Анна Хоменко, нині студентка першого курсу факультету соціальної та психологічної освіти. Вона повернулася на один день у рідну Паланську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів аби привітати випускників і поділитися своїми досягненнями і перемогами!

WP_20160528_17_55_48_Pro

Факультет соціальної та психологічної освіти спільно з Народним аматорським ансамблем «Візаві» (художній керівник доц. Андрощук Людмила Михайлівна) організували виступ з хореографічною постановкою «Народження мрії»! Прекрасний емоційний виступ, неочікуване перевтілення Анни, сильні емоції та переживання – безцінний подарунок у святковий день! Щиро бажаємо всім випускникам брати приклад з Анни і черпати від її виступу натхнення для досягнення своїх цілей та мрій!

Окремо хочемо подякувати Андрощук Людмилі Михайлівні і колективу «Візаві», і звісно адміністрації факультету соціальної та психологічної освіти за підтримку у реалізації мрії Анни Хоменко!!! Всі разом ви зробили благородну справу!