(Українська) Благодійний концерт «Гостини у Миколая»

22 грудня 2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

18 грудня 2017 року в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся благодійний концерт «Гостини у Миколая» за підтримки заступника  міського голови — начальника  управління праці та соціального захисту населення уманської міської ради Кучер Г.М. та декана факультету соціальної та психологічної освіти Кравченко О.О., які виступили і спонсорами призового фонду для усіх дітей, які прийшли на свято.  

Ініціатором заходу стала к.п.н., ст. викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Тетяна Коляда та студенти 45 та 45с групи факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного  університету імені Павла Тичини, які вирішили відзначити свято добрими справами. Окрім того, студенти таким способом реалізовували на практиці ІНДЗ з предмету «Основи сценарної роботи соціального педагога». Приємно було бачити, як швидко зал заповнювався чималою кількістю поціновувачів прекрасного, які знайшли час для того, щоб відвідати цей захід.

Програма складалась з акторських, вокальних та хореографічних номерів, які представляли талановиті діти  нашого міста серед яких:  Софія Кішенько, Мішель Коваленко, Нестерова Вікторія та Аліна, Тиховська Вероніка. Вразили глядача своїми виступами: хореографічна майстерня «GutDenseFamily» (керівник – І. Гут) та хореографічний колектив Уманського будинку школяра. Чи не найвдалішим у роботі студентів було те, що у сценарії вони прописали участь у концерті дітей із залу. Це викликало масу позитивних емоцій як у самих дітей, так і у їхніх батьків та гостей заходу. Самими активними учасниками виступів із залу стали учні початкових класів Уманських загальноосвітніх шкіл, зокрема: учні ЗОШ№8, ЗОШ №1.Усе разом створювало атмосферу гармонії та любові. Юні артисти дарували глядачам своє тепло, і ця енергія добра передалася в зал.


Фото новини: