(Українська) Враження першокурсників від навчання та сесії на факультеті соціальної та психологічної освіти

24 січня 2018

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Проблема адаптації 1 курсу – це питання яке завжди цікавило як батьків так і викладачів. Ось і сьогодні ми вирішили дізнатись, які враження отримали наші першокурсники після 4 місяців навчання на факультеті соціальної та психологічної освіти:

Після коледжу, в моєму випадку медичного, вчитися в університеті одне задоволення. Адже в мене вже є базис, який допомагає швидко засвоювати матеріал, встигати занотовувати інформацію за лектором, знаходити спільну мову з викладачами. І ось почалися веселі студентські будні.

Лекції; нові викладачі, у яких в очах палає вогонь, тому що вони полюбляють свій предмет та хочуть донести його нам; коридори в яких легко заблукати, семінари, захоплюючі тренінги та відкриті лекції, ІНДЗ. Здавалося, що часу не буде вистачати навіть на те, щоб поїсти. Але ні. От підійшла пора свят, концерти, в яких я з радістю приймаю участь, активна громадська діяльність в самому університеті. Дуже допомагає підтримка старших курсів, які можуть доступно та своєчасно відповісти на всі питання та порадити щось.

Хотілося б завершити тим, що адаптація пройшла досить легко. І я за два місяці навчання в УДПУ ім. Павла Тичини ні одного разу ще не задавала собі питання: «Нащо мені було сюди поступати?».

Єскіна Анастасія 19 група

Перша сесія була для мене чимось таким, чого я чекав, чимось цікавим та тим, що змушувало мене хвилюватись. Найважчим, напевно, було те, що потрібно було здавати багато матеріалу з різних предметів в короткі строки. Легким i позитивним є те, що я побачив перший результат свого навчання, i це мені дуже сподобалось, адже я бачив що вже чогось досяг. Тому враження від першої сесії в мене позитивні.

Лінник Владислав 14 група

Спочатку думала, що це сірі будні коли ти прокидаєшся йдеш на лекції і повертаєшся додому, але все змінила перша зустріч з подвір’ям Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини. Студентська рада в перший день знайомства влаштувала флешмоб, найкрашу подорож до лісу. Навчальний процес не менш цікавий, відмінні викладачі, доступні лекції. Незабутні та веселі репетиції знайомства один з одним. Представлення першого курсу та знайомство з викладачами. Студентське життя це класно хоча на жаль короткочасно… за два місяці навчання я зрозуміла що дуже помилялась спочатку

Метка Анастасія 14 група

Усім відомо, що університет – місце, в якому людина отримає путівку в життя, де вона само реалізується і проявляє всі свої приховані резерви. Із 100% впевненістю можу завірити, що я зробила правильній вибір, адже педагогічний університет має все необхідне, аби зробити людину щасливою та розумною. Тут зовсім інша атмосфера. Як приємно, коли викладачі сприймають тебе за дорослу людину. Немає дітей, які весь час бігають по коридорам і голосно кричать.

Що ж до предметів, то на щастя, вони усі важливі для мене як майбутнього практичного психолога. Мені цікаво на парах і хочеться дізнаватися більше.

Окрім навчання, студентське життя не дозволяє нам розслабитися. Пройшло всього 4 місяці, а скільки проводилося  заходів?! Я вважаю, що кожен студент повинен приймати участь, а не тільки бути спостерігачем. Треба користуватися шансом та можливостями, проявляти себе, адже після університету на нас чекає доросле життя, зі своїми клопотами й труднощами.

Я дуже рада, що обрала саме цей університет і саме цей факультет. На разі я маю змогу не тільки здобувати вищу освіту, а ще й розвиватися творчо.

Скаженюк Вікторія 15 група

Ну що ж дорогі першокурсники, сподіваємось що ваше подальше навчання буде так само насиченим та цікавим. А роки проведені у стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Ви будете згадувати як одні з найкращих років.