Враження студентів факультету від роботи в ДП УДЦ “Молода Гвардія”

12 вересня 2019
Моя Молодогвардійська історія розпочалася 4 серпня 2017 року! Тоді напевно з переляканими очима, я розпочала свій шлях у професію педагога-організатора! Стільки нового, стільки не зрозумілого було на шляху. Величезна кількість поразок, ціла купа різних проблем, конфліктів, недорозумінь! Все це супроводжувало мене!
Але, не це моя історія, і не про це!! Моя історія заключається в тих емоціях, які приносить тобі дана робота!! Кожної зміни діти різні, але кожна дитина складає в тобі частинку якогось пазла. Саме тут в молодій гвардіїi ти на собі випробовуєш усе!! Ти можеш перенестись в далеке минуле, граючи якусь певну роль. Придумати майбутнє. Навчитись відчувати теперішнє!!! Саме відчувати!!! Відчувати любов дітей, їхню віру в тебе! Завдяки цьому все те негативне,яке я перерахувала вище, зникає!! Ніде ви не відчуєте такої підтримки, як тут!! Твої колеги,напарники,друзі! Ці люди, які виконують з тобою одну місію, зробити дітей щасливими, розмалювати яскравими фарбами їх не казкову реальність. Напарники- найближчі люди,в мене вони були різні, але кожен із них чогось навчив мене. Майже кожен із них мене трішечки змінював.
Про мій не такий вже і короткий, тай не такий вже і довгий шлях в Молодій Гвардії можна говорити довго. Єдине,що я додам: “Ця робота не для тих хто хоче її виконувати!
Ця робота для тих хто нею живе!!” І хоч не повністю розкрита, але саме це #моямолодогвардійськаісторія
Яку чекає продовження….


Фото новини: