Відбувалась ознайомча зустріч здобувачів вищої освіти І курсу
Відбувалась ознайомча зустріч здобувачів вищої освіти І курсу факультету соціальної та психологічної освіти та керівника, координаторів Молодіжного центру «START» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Левченко Наталія презентувала особливості діяльності молодіжного центру, ознайомила з напрямами роботи та планом заходів, запросила долучитись до родини центру. Координатори Тарасюк Тетяна та Мельник Людмила – провели вправи на знайомство для більш спільної співпраці всіх учасників.
Чекаємо всіх бажаючих у команді центру!
Instagram molodiznuy_centr_start
Facebook https://www.facebook.com/Молодіжний-центр-START-115689863152009
Telegram https://t.me/joinchat/V8jDnIhKlJNKiROL посилання на чат 🌸
https://t.me/molodizniicentrstart посилання на канал 🌸
Фото новини: