(Українська) ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ІННОВАЦІЙНИХ ФОРМ ТА МЕТОДІВ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

3 березня 2018

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

На базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 27 – 28 лютого 2018 року проходив Всеукраїнський навчально-методичний семінар з питань інноваційних форм та методів національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Другого дня роботи семінару у конференц-залі університету відбулася презентація кращого досвіду національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Україні. Про роботу національно-патріотичного табору для студентської молоді «Дія» розповідали декан факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ Оксана Кравченко та студентка-магістрантка факультету соціальної та психологічної освіти, координатор національно-патріотичного табору для студентської молоді «Дія» Ірина Мельничук.

В ході роботи Всеукраїнського навчально-методичного семінару відбулося підписання угоди про співпрацю між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді. Сподіваємось, що її виконання посприяє налагодження механізму скоординованої систематичної співпраці відповідних державних структур та інститутів громадянського суспільства, ініціативних груп для створення належного методологічного підґрунтя та якісного розвитку, удосконалення системи національно-патріотичного виховання дітей та молоді.


Фото новини: