(Українська) Відбувся захист виробничої практики: зі спеціальності Бакалаврів Р/23, 41 та 42 груп

24 травня 2021

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

13 травня 2021  року відбувся захист виробничої: зі спеціальності практики у бакалаврів Р/23, 41 та 42 груп, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Соціальна робота (соціально-психологічне консультування)»

На захисті практики були присутні:

Голова екзаменаційної комісії – гарант освітньої програми, голова екзаменаційної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Оксана Миколаївна Шевчук;

Заступник декана з практичної підготовки, керівник групи та методист з соціальної роботи 42 групи – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогічки та соціальної роботи  Світлана Олександрівна Роєнко;

Керівник групи та методист з соціальної роботи Р/23 групи – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Галина Василівна Бондаренко;

Керівник групи та методист з соціальної роботи 41 групи – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Ірина Олександрівна Карпич.

Базою практики виступили Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, Служба у справах дітей Уманської районної державної адміністрації, Державне підприємство «Український дитячий центр «Молода гвардія», Голованівська селищна рада Голованівського району Кіровоградської області, Піщанобрідська територіальна громада Добровеличківського району Кіровоградської області, Новомиргородська міська рада, комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Турбівської селищної ради Вінницького району Вінницької області».

Метою практики було поглиблення та закріплення студентами теоретичних знань з соціальної роботи, одержаних при вивченні відповідних курсів; набуття студентами досвіду проведення досліджень і практичної соціальної роботи з різними категоріями населення та в різних галузях соціальної роботи; розвиток професійної самосвідомості та самовизначення студентів.

Студенти звітували про виконані завдання практики у формі презентацій, де відображалася робота студентів з документацією, робота з клієнтами закладів, участь студентів у різних видах благодійних акціях, в організації тренінгів, участь в організації різних заходів та ін.

На захисті студенти обмінювалися набутим досвідом роботи проходження практики в різних закладах соціальної сфери, висловлювали свої враженнями, вказували на труднощі, які виникали під час виконання конкретних завдань практики.

Практика дозволила студентам застосувати теоретичні знання під час практичної роботи та залишила гарні враження у студентів про їхню майбутню професійну діяльність.


Фото новини: