(Українська) Відбувся тренінг для внутрішньо переміщеної та місцевої молоді
Відбувся тренінг для внутрішньо переміщеної молоді та місцевої з розкриття тем основ демократії участі, принципів роботи дорадчих органів, структури та принципів роботи різних гілок влади та налагодження конструктивної співпраці з ними. Молодь ознайомиться з практичними кейсами громадської діяльності та участі в прийнятті рішень на основі яких зможуть сформувати базові розуміння в цій тематиці та загальне розуміння громадянського суспільства.