(Українська) Відбулась вчена рада факультету соціальної та психологічної освіти
Відбулась вчена рада факультету соціальної та психологічної освіти.
Порядок денний1. Про підготовку до акредитації освітніх програм у 2022-2023 н.р.Доп.:голова комісіїпроф. Кочубей Т.Д.,члени комісії,гаранти освітніх програм2. Про міжсесійний контроль (атестації) студентів факультетуДоп.:заступник декана знавчальної роботиБондаренко Г.В.3. Про результати анкетування студентів;Доп.:доц.координатор з реалізаціївнутрішньої системизабезпечення якості вищої освітиКарпич І.О.4. Про форми, та методи навчання і викладання, які спрямовано на досягнення зав’ялених у освітній програмі цілей та програмних результатів навчання, які відповідають вимогам студентоцентрованого підходу та принципам академічної свободи.Доп.:зав. кафедрами5. Конкурсні питання.
Фото новини: