Відкриття Молодіжного центру “START”

12 лютого 2020

12 лютого 2020 року відбулося урочисте відкриття Молодіжного центру «START».

На головну подію місяця завітали високоповажні гості: керівник Державного інституту сімейної та молодіжної політики – Пєша Ірина  Василівна, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради – Вдовиченко Наталія Вікторівна, проректор з інноваційних досліджень та європейської інтеграції, д. пед. н., професор – Коляда Наталія Миколаївна, проректор з гуманітарних питань, к. пед. н., доцент – Ревнюк Наталія Іванівна, декан факультету соціальної та психологічної освіти, д. пед. н., доц.. – Кравченко Оксана Олексіївна,.

Поважні гості висловили привітальні слова та побажання Молодіжному центру бути сприятливим середовищем, яке буде надавати можливості для розвитку активної молоді шляхом поєднання дозвілля, неформальної освіти та особистісного росту.

На відкритті Молодіжного центру «START» його координатор –  Калюженко Аліна презентувала основну мету, основні завдання, головні напрями роботи для реалізації завдань, принципи роботи центру.

Також координатор прозвітувала про всі заходи, які були організовані та проводилися Молодіжним центром протягом 2019 року, які розроблялися згідно напрямів та завдань діяльності  Молодіжного центру, обов’язково враховувалися інтереси студентської молоді, всі заходи мали на меті: розкриття потенціалу молоді; сприяння соціальному становленню та розвитку молоді; самореалізації, самовдосконаленні молоді; утвердженні патріотизму; формуванні загальнолюдських цінностей у молоді; пропаганді формуванні здорового способу життя; організації змістовного дозвілля.

Під час презентації було визначено перспективи діяльності Молодіжного центру.

Молодіжний центр «START» – це приміщення у якому кожний відвідувач знайде для себе корисну інформацію або проведе свій час з користю. У центрі можна проводити тренінги, семінари  на різноманітні теми, організовувати студентські зустрічі для обговорення актуальних проблем молодіжної роботи, проводити заходи на різні тематики, влаштовувати кінолекторії, знайти корисну інформацію про молодіжну роботу в Україні, кращі практики молодіжної роботи в Україні, особливості неформальної освіти. Також студенти можуть працювати з додатковим матеріалом, який допоможе краще ознайомитися із специфікою молодіжної роботи в закладах вищої освіти.

Молодіжний центр «START» – це місце, де молодь зможе реалізувати свої ідеї, навчатися, долучатися до розвитку молодіжної роботи у закладі вищої освіти.

Для подальшої співпраці з Молодіжним центром «START» звертайтеся за електронною адресою:

molodiznijcentrstartudpu@gmail.com

Будемо раді співпраці!

Молодіжний центр «START» відкритий для усіх!


Фото новини: