Вітаємо декана факультету соціальної та психологічної освіти Оксану Кравченко з перемогою у конкурсі «Кращі жіночі ініціативи україни»

2 жовтня 2019

27 вересня 2019 року у приміщенні Верховної ради України відбулося урочисте нагородження переможниць конкурсу «Кращі жіночі ініціативи України».

В цьому році в рамках конкурсу, який проводила City Council Women’s European Assembly разом із Конгресом Офісу Ради Європи в Україні та Асоціацією міст України, подали заявки 135 жінок з усіх куточків країни. Основна тематика – теми децентралізації, об’єднаних територіальних громад, відкриття НАПів, розробки стратегій та статутів громад, ініціативи, спрямовані на впровадження рівних можливостей у громадах, дотримання рівного доступу до товарів і послуг для різних верств населення, інклюзії тощо.

Переможцями конкурсу у 7 номінаціях стали 24 учасниці – громадські активістки, депутатки, підприємці, науковці. Серед кращих – Кравченко Оксана Олексіївна, доктор педагогічних наук, декан факультету соціальної та психологічної освіти, керівник Гендерного центру Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Оксана Олексіївна посіла 3 місце у номінації «За наукову діяльність».

Вітаємо Оксану Олексіївну з почесною нагородою!


Фото новини: