Вітаємо доктора педагогічних наук, професора кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, декана факультету соціальної та психологічної освіти Оксану Олексіївну Кравченко з отриманням почесної грамоти від Черкаської державної адміністрації
Вітаємо доктора педагогічних наук, професора, декана факультету соціальної та психологічної освіти, професора кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Оксану Олексіївну Кравченко з отриманням почесної грамоти Черкаської обласної державної адміністрації.
Прийміть наші найщиріші вітання! Бажаємо Вам невичерпних сил, енергії та безмежних успіхів у всіх починаннях.
З повагою
професорсько-викладацький склад та студенти факультету соціальної та психологічної освіти.
Нехай Ваші досягнення будуть джерелом натхнення для подальших успіхів!
Фото новини: