(Українська) Вітаємо Овсяннікова Євгена з перемогою!

1 травня 2019

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

23-27 квітня у місті Полтава проходив Чемпіонат України з боксу серед студентів. За перемогу у своїх вагових категоріях змагалося 95 спортсменів із 20 областей. Одним з учасників змагань став студент Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, факультету соціальної та психологічної,  Євгеній Овсянніков.

Організаторами змагань виступили Міністерство освіти і науки України, Федерація боксу України та Всеукраїнська організація студентського боксу.

Євгеній Овсянніков виступав у ваговій категорії 52 кг. У фіналі одноголосним рішенням суддів уманський спортсмен переміг киянина Даниїла Гончарука. За результатами чемпіонату Євгеній Овсянніков посів перше місце (тренер – Віктор Петриченко).

Варто зазначити, що переможці Чемпіонату України серед студентів представлятимуть Україну на цьогорічному чемпіонаті Європи.