(Українська) День відкритих дверей

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 

 

День відкритих дверей кожного дня

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо відвідати День відкритих дверей, який ми проведемо за індивідуальною програмою для кожного з Вас!

Що для цього потрібно?

  • оберіть зручний для Вас час;
  • запишіться за номером телефону;
  • Все готово. Ми чекаємо на Вас!

 

№1. Екскурсія університетом.

Екскурсія корпусами університету, розповідь про історію і сьогодення навчального закладу. Ви відвідаєте музей, комп’ютерні класи, бібліотеку, їдальню, лабораторії та навчальні аудиторії.

 №2. Знайомство з факультетом.

Організуємо зустріч з деканом факультету та завідувачами профілюючих кафедр, разом із Вами завітаємо на лекції або лабораторні заняття. При бажанні, ми можемо провести презентацію вашої майбутньої спеціальності.

 №3. Консультація по особливостям вступної кампанії 2020

Представники приймальної комісії проведуть для Вас презентацію особливостей цьогорічної вступної кампанії і компетентно нададуть відповіді на всі запитання, пов’язані з її ходом та проконсультують з індивідуальних складних питань.

№ 4. Проведення профдіагностичного тестування

Особистісно-професійна діагностика проводиться з метою виявлення особистісних і професійних  особливостей людини, стильових характеристик його професійної діяльності та організаційної поведінки, визначення потенційних можливостей і найбільш прийнятних сфер їх застосування. 

 

Для запису телефонуйте: (096) 625-85-95.