(Українська) День відкритих дверей

3 березня 2018

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

2 березня 2018 рок на факультеті соціальної та психологічної освіти було проведено День відкритих дверей. Присутнім було продемонстровано презентацію про факультет  та його діяльність. Абітурієнти отримали вичерпні відповіді на свої питання щодо вступної кампанії, навчального процесу і, що найважливіше, щодо майбутнього працевлаштування.

Особливо зацікавила учасників заходу діяльність факультету із забезпечення студентів можливостями безкоштовного навчання за програмою подвійних дипломів, відповідно до якої студенти паралельно навчаються в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини та одному із  європейських державних університетів. Після завершення навчання отримують дипломи українського та європейського зразків, що суттєво розширює сфери і географічні межі для майбутнього працевлаштування випускників факультету.

Абітурієнтам продемонстрували відеоролики спеціальностей, і розповіли про особливості обраних ними професій, ознайомили з діяльністю студентського наукового товариства, а також мали можливість відвідати планетарій університету.