(Українська) ДОЛУЧИСЬ ДО ДОПОМОГИ ЗСУ!!!
Студентська соціально-психологічна служба запрошує долучитися до благодійної акції від Національного банку України «Смілива гривня». У 202 аудиторії стоятиме банка для монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Зібрані кошти перерахують на потреби Збройних Сил України.
Долучайся до акції, роби фото із позначкою ssps_fspo_udpu. Наближаємо перемогу!