(Українська) ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!

13 березня 2018

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

За тиждень завершується реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. 19 березня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в ЗНО. Радимо не зволікати з відправленням документів до регіонального центру.

Звертаємо увагу на те, що підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який Ви отримаєте в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2018 рік». Ці документи надсилатимуть учням, які складають ДПА у формі ЗНО, до закладу освіти, у якому вони навчаються. Іншим категоріям осіб – на адресу, вказану під час реєстрації.

Нагадуємо: внести зміни до персональних даних Ви зможете до 2 квітня 2018 року.

Адреса пункту реєстрації в УДПУ: вул. Садова, 2; ІІ поверх старого корпусу університету, кімн.208. Тел.: 096-033-96-33 (Світлана Володимирівна), 063-149-79-88 (Іванна Василівна).

Прес-центр УДПУ