Завершили роботу курси підвищення кваліфікації зі спеціальності 073 Менеджмент галузі знань

5 березня 2020

На факультеті соціальної та психологічної освіти завершили роботу курси підвищення кваліфікації зі спеціальності 073 Менеджмент галузі знань.

Програма курсів передбачала: наукове, творче осмислення мети й завдань функціонування та перспектив розвитку освітніх закладів, знанні суті інноваційних теорій, сучасних технологій, впровадження їх в освітній процес, а також підвищенні методичного та практичного рівнів професійної компетентності керівників закладів освіти, розвитку організаторських здібностей, системного, творчого, аналітичного мислення та сприянні формуванню вмінь створювати психологічно комфортну атмосферу та підтримувати дух партнерства в закладі освіти.

У зв’язку із закінченням терміну навчання та успішним виконанням навального навантаження на курсах підвищення кваліфікації в з 03.02.2020 р. по 03.03.2020 р. зі спеціальності 073 Менеджмент галузі знань Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини видано  свідоцтва  встановленого зразка слухачам курсів за напрямами:

– керівник закладу освіти;

– заступник керівника закладу освіти.


Фото новини: