Запрошуємо на гостьову лекцію в рамках марафону онлайн-зустрічей
Шановні здобувачі вищої освіти, аспіранти, докторанти, науково-педагогічні працівники запрошуємо Вас на гостьові лекції:
Тема лекції: «Supporting the Ukrainian people as a step towards a peaceful future («Підтримка українського народу як крок у напрямку мирного майбутнього світу»)» Спікер: Beverly Moser , Professor Appalachian State University, North Carolina, USA
Тема лекції: Psychological readiness of students to volunteer as a factor of self-realization («Психологічна готовність студентів до волонтерської діяльності як чинник самореалізації») Спікер: Могиляста Світлана Миколаївна, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри психології УДПУ імені Павла Тичини, член американської волонтерської організації Volunteers For Ukraine, Італійської Волонтерської організації “Лістівки”, учасник проєкту «Будемо жити»
Зустріч відбудеться в онлайн режимі: 20.05.2021 р. об 09.00
Посилання на зустріч в онлайн: https://us06web.zoom.us/j/87231370665?pwd=STVub2tLK29CWmRMUm9sTGZXQTY3UT09
Ідентифікатор конференції: 872 3137 0665
Код доступу: 2022