(Українська) Запрошуємо на гостьову лекцію в рамках марафону онлайн-зустрічей (Тема лекції: «Проекти як інструменти для творчості, розвитку і соціальній активності: європейський контекст»)
Шановні здобувачі вищої освіти, аспіранти, докторанти, науково-педагогічні працівники запрошуємо Вас на гостьову лекцію, яка відбудеться в рамках онлайн-марафону Директорою Тракайського центру освіти Нійоле Лісавічене та методистом Тракайського центру освіти Дануте Візманайте (Литва).
Лекція на тему: «Проекти як інструменти для творчості, розвитку і соціальній активності: європейський контекст») 21 червня 2022 13.00 год.
Посилання на зустріч в онлайн:
https://zoom.us/j/9731717654?pwd=UVdmbUVVMlpoQ0hsamVRSWtQeEh0QT09
Ідентифікатор конференції: 973 171 7654
Код доступу: 2222