(Українська) Звернення голови студентської ради факультету до абітурієнтів

26 липня 2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Всім привіт! Я – Катерина Чупіна, голова студентської ради факультету соціальної і психологічної освіти. Дуже рада вітати вас на нашому сайті.

Сьогодні ви стоїте перед вибором, куди вступати, і це відповідальне рішення, адже від нього залежить ваше подальше життя. Саме тому рішення повинно бути обдуманим і зваженим. Важливо, щоб і процес навчання був цікавим і пізнавальним, а майбутня професійна діяльність приносила задоволення і забезпечувала гідний дохід.

Студентські роки дуже насичені: вони і веселі, і важкі, адже за кілька років навчання у виші необхідно забезпечити міцну базу знань – для майбутньої реалізації себе як фахівця, і випробувати свої організаторські здібності, і втілити творчі та особисті мрії.

Уманський державний педагогічний університет – це вищий навчальний заклад великих можливостей, відкритий для розумних, цілеспрямованих, активних молодих людей, які ставлять перед собою амбітні цілі.

На нашому факультеті кожен студент може реалізувати свої професійні та творчі уміння; можливості для самореалізації у нас майже безмежні – все залежить від вас самих і вашого бажання вдосконалюватися. Ми завжди робимо все, від нас залежне, щоб нашим студентам було цікаво вчитися! Більше того, у нас діє студентське самоврядування, яке всіляко допомагає студентам реалізувати себе.

Якщо ти відчуваєш у собі впевненість, організаторські здібності або просто вважаєш себе талановитим і креативним, ти можеш реалізувати себе в щорічних масштабних конкурсах та проектах, таких  як: «Презентація 1 курсу», «МІС ФСПО», «Інсценізація казок В.О. Сухомлинського», «КВН» та багато ін.

Також ти можеш реалізувати себе як науковець, адже Студентським науковим товариством регулярно влаштовуються конференції, круглі столи, а також конкурси «Брейн-ринг» та «Найрозумніший».

Одним із пріорітетних напрямків роботи нашого університету є міжнародна діяльність. На базі університету активно продовжує роботу  програма подвійного диплома, яка реалізується в рамках угоди між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини i Познанським університетом імені Адама Міцкевича; також студенти нашого факультету є неодноразовими учасниками міжнародної програми ERASMUS MUNDUS.

Наш факультет – це велика дружна сім’я з багаторічними традиціями, сильною освітньою та науковою базою. Ми пишаємося своїми студентами та випускниками, які займають ключові посади різного рівня, є провідними фахівцями як у нашому місті, так і в інших регіонах України. Вірю, що зовсім скоро ми будемо пишатися і вами.