Зустріч з представниками Служби милосердя Свято-Успенської церкви м. Умані

27 лютого 2020

25 лютого на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася зустріч з представниками Служби милосердя Свято-Успенської церкви м. Умані.

Протоієрей Вадим Паєвський ознайомив студентів з діяльністю з Служби милосердя, яка започаткувала свою роботу з 1 березня 2011 року. У роботі служби беруть активну участь волонтери, з-поміж яких значна частина становить студентська молодь. Він зазначив, що специфіка волонтерської діяльності полягає в подвійному впливові: надаючи допомогу ми впливаємо на інших, вони, в свою чергу, впливають на нас.

Під час зустрічі студенти дізналися про основні напрями роботи Служби милосердя, а саме: надання допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, допомога людям похилого віку, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, особам з інвалідністю та іншим категоріям населення.

Про особливості надання допомоги хворим розповіла студентам Світлана Миколаївна Луганцева. Важливо налаштовувати хворого на подолання недуги, адже це сприяє розвиткові потенціалу людини. Вона наголосила, що хворі особливо потребують підтримки та допомоги, теплого слова, співчуття.

Протоієрей Вадим та Світлана Миколаївна запросили студентів долучитися до здійснення спільної діяльності щодо надання допомоги тим, хто її потребує, адже: з крапельок любові народжується океан любові.

Студенти, які здобувають спеціальність: Соціальна робота та спеціальність: Психологія, відгукнулися на пропозицію долучитися до волонтерської діяльності та організувати спільні заходи, які будуть спрямовані на надання психологічної та матеріальної допомоги різним верствам населення.

Участь студентів у волонтерській діяльності – це гарний майданчик для апробації власних вмінь, навичок та формування «soft skills», які є важливими для успішної кар’єри.


Фото новини: