(Українська) З 23 по 26 листопада студенти факультету відправилися на неймовірний bootcamp UPSHIFT
З 23 по 26 листопада студенти факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, а саме: Мельник Людмила, Плахотнюк Катерина, Плахотнюк Вікторія, Хомов Ілля, Бригадир Денис, відправилися на неймовірний bootcamp UPSHIFT. Ця захоплююча подія, що відбувається у партнерстві з міжнародною організацією UNICEF, призначена для розвитку навичок та вмінь складати проект та реалізовувати його.
Бootcamp UPSHIFT – це освітня програма для молодих людей, які хочуть розвивати свої підприємницькі та соціальні навички. Програма включає в себе лекції, майстер-класи, тренінги та практичні завдання.
Студенти факультету соціальної та психологічної освіти отримали можливість навчитися:
- Як генерувати ідеї;
- Як розробляти бізнес-плани;
- Як презентувати свої проекти;
- Як працювати в команді
За підсумками bootcamp студенти факультету соціальної та психологічної освіти отримали сертифікати про успішне завершення програми.
Фото новини: