(Українська) КАРПАТСЬКИЙ ВІРАЖ

11 січня 2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

1

«Карпатський віраж» – таку назву мала осіння зміна позаміського табору «Артек-Буковель» 2016 року. Цього року змін було дві, тому оздоровитись та відпочити тут змогли діти з Луцька та Івано-Франківська. Путівки до табору діти отримали за свої досягнення у різних видах діяльності (перемоги у спортивних змаганнях, написання робіт з української мови та досягнення в науковій сфері).

2

3

У таборі на дітей чекали такі заходи: відкриття зміни, спортивні змагання, спортивно-розважальна гра «Швидше. Вище. Сильніше», підйом на гору Буковель, творчі конкурси, творчі бенефіси, ерудит-марафон «Острів знань», флешмоб «Артек-Буковель – країна дитинства», гала-концерти, різноманітні квести, дискотеки, боулінг, аерохокей, змагання з футболу, настільні ігри скеледром, екстрим-парк та різноманітні гуртки.

4

5

«Артек-Буковель» – це місце, де розкриваються таланти, де можна проявити себе, побороти власні страхи. На осінній зміні ми з дітьми написали пісню присвячену Артеку, і отримали можливість записати її. Тепер ця пісня є однією з артеківських і має назву «Артек наш рідний».

6

За досягнення у творчих конкурсах, бенефісах та змаганнях діти мого загону отримали можливість покататися на новій розвазі, яка має назву «Зіп лайн».

7

У таборі ти переживаєш з дітьми їхні взлети та падіння, знаходиш нових друзів, допомагаєш дітям здійснювати їхні мрії. Хочеться сказати про те, що діти настільки творчі на різносторонні, що в них ще нам є чому повчитись. За цю осінню зміну ми разом зустріли дві пори року – осінь і зиму, оскільки Буковель порадував нас снігом.

8

9

Це була насичена, незабутня та просто чудова осінь.

10

Мельничук Анна,

студентка 45 групи

факультету соціальної

та психологічної освіти