(Українська) Курси з жестової мови
Людина живе в суспільстві і його основна сила – в можливості спілкуватися з іншими людьми. Глухота – недолік здебільшого соціальний. Він відчутно порушує соціальні зв’язки особистості. А якщо в долонях працівника соціальної сфери, психолога, довірливо лежить рука і доля дитини з недоліками слуху, його місія і відповідальність зростає.
Тож студенти ФСПО спробувати свої сили і доторкнулися до такої складної мови як жестова. Навчає жестовій мові та дактилю Левченко Віра – голова Уманської територіальної організації УТОГ.
Це для студентів гарний досвід, вони змогли зрозуміти, наскільки глибоким і складним є світ спілкування глухонімих людей, а також це прекрасна можливість передати набуті знання і навички наступному поколінню молодих спеціалістів.
Курс з жестової мови знаходиться у вільному доступі та відкритий для кожного, чекаємо кожної середи о 14:20 у 401 ауд.
Фото новини: