Лекція з елементами тренінгових технологій на тему: «Методика роботи з фрактальним малюнком»

18 листопада 2019

Психологом університету Цихонею Світланою Дмитрівною у співробітництві зі студентом I курсу магістратури, учасником Центру профдіагностики, консультування та тренінгових технологій «Інсайт» Вариводою Андрієм була проведена лекція з елементами тренінгових технологій на тему: «Методика роботи з фрактальним малюнком».

Учасники зустрічі мали змогу отримати велику кількість інформації для розширення власного кругозору, насолодитися прикладами фрактальності образотворчого мистецтва, музики, графічного дизайну, та, звісно ж, ознайомитись з їх впливом на психіку людини. Крім цього, було досліджено прояви фрактальності нашої психіки, механізми та закономірності формування неадаптивних патернів поведінки, проаналізовано декілька теорій, зокрема теорію щастя та основні положення фрактального аналізу.

В другій половині заняття студенти із захопленням освоювали методику роботи із фрактальним малюнком. Під час практичної частини лекції звучали спеціально підібрані композиції, що схиляли до пошуку внутрішньої гармонії, поступового занурення у свої думки та почуття.


Фото новини: