(Українська) Лекція психолога-консультанта Клініки дружньої до молоді

22 березня 2018

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

16.03.2018 студенти першого курсу ФСПО прослухали лекцію психолога-консультанта Клініки дружньої до молоді Наталії Володимірівни Круглій. Студентам була надана вичерпна інформація про діяльність КДМ та види, принципи і методи роботи психолога у даній організації.

У просвітницькій діяльності працівники клініки тісно співпрацюють із закладами освіти міста (у тому числі, з УДПУ), з громадськими організаціями (зокрема благодійний фонд «Воля») та з медичними закладами. Тому і студентам першого курсу було запропоновано взяти участь у заходах КДМ в якості волонтерів.

Стосовно консультативної діяльності, фахівці клініки надають консультації з профілактики ВІЛ/СНІДу, хвороб, що передаються статевим шляхом, небажаної вагітності, наркоманії, тютюнопаління, алкоголізму. Допомагають підліткам побороти і ряд психологічних проблем (особливо у стосунках батьки-діти). Проводиться індивідуальне та сімейне консультування, тренінги (індивідуальні та групові).

У клініці молоді люди можуть отримати консультацію гінеколога, психолога, лікаря-педіатра та дерматолога. Тим, хто звертається до клініки, колектив закладу гарантує повну конфіденційність.

Також Клініка дружня до молоді пропонує охочим пройти безкоштовний аналіз на ВІЛ/СНІД.

Дана інформація ознайомила студентів першого курсу з основними принципами роботи психологів, а саме з конфіденційністю, добровільністю звернення, доступністю психолога, доброзичливістю і повагою до клієнта.