(Українська) Моніторинг доступності Тур 3. Корсунь-Шевченківський – Канів

14 вересня 2021

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини реалізується проєкт «Культурно-рекреаційно-туристична Черкащина: інклюзивно-соціальна 3D-карта» за фінансової підтримки Українського культурного фонду.

Основна мета проєкту є двоєдиною: по-перше, підвищення туристичної привабливості культурного потенціалу Черкащини за допомогою сучасних IT інструментів; по-друге, використання їх як засобу соціальної інтеграції людей з інвалідністю, що сприяє підвищенню життєвого потенціалу, створенню оптимальних умов соціалізації людини, підвищенню якості життя, а також зміни соціальної ситуації культурного розвитку.

Згідно завдань проєкту здійснюється дослідження туристичних маршрутів об’єктами історико-культурної спадщини Черкащини та адаптація їх до рекомендацій щодо їхньої доступності людям з інвалідністю за різними нозологіями.

Зокрема, у вересні за участі студентів факультету соціальної та психологічної освіти, в тому числі з інвалідністю, Уманської організації УТОГ та Канівською організацією осіб з інвалідністю «Відродження» відбулося дослідження маршруту історико-культурними місцями Чигиринщини.

Усі учасники активно долучилися до такого моніторингу та надали відповідні рекомендації.

Дякуємо ректору університету проф. О. І. Безлюдному та голові профкому В. І. Хитруку за сприяння у реалізації проекту та фінансову підтримку в придбанні вхідних квитків на туристичні об’єкти.


Фото новини: