(Українська) Міжнародний день осіб з інвалідністю
Шановні колеги!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю!
Цей день не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем над якими Ви щодня працюєте. Тож користуючись нагодою хочемо подякувати Вам, адже надання щоденної підтримки, й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.
Від усього серця зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах. Ми схиляємось перед вашою мужністю і самовладанням. Приклад несхильної волі надихає багатьох на боротьбу за своє майбутнє, за право жити повно, насичено і відчувати себе невід’ємною істотною частиною цього світу.
Тож від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, довголіття, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях.
З повагою
декан факультету соціальної
та психологічної освіти
Оксана КРАВЧЕНКО