(Українська) Містер ФСПО – 2018

28 March 2018

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Успішний чоловік, який він? В ідеалі, це яскрава особистість. Він мужній, інтелектуально і фізично активний, самостійно ухвалює рішення. Він готовий ризикувати, цілеспрямований, впевнений в собі, гідно реагує на критику. Успішний чоловік повинен постійно доводити собі й оточуючим, що займається саме своєю справою.

Вже традиційно на нашому факультеті існує конкурс «Містер ФСПО» і цей рік не став виключенням. Кожен з учасників проявив себе як яскрава особистість.

Під час конкурсів учасники мали можливість проявити свою креативність, артистичність та винахідливість.

Конкурсна програма складалась з декількох етапів: знайомство, діловий стиль, інтелектуальний конкурс, та найцікавішим було те що замість традиційного конкурсу талантів учасники отримали завдання розіграти ситуації на сцені за запропонованими завданнями. Саме під час цього конкурсу наші учасники проявили свою винахідливість, та довели що  справжній чоловік завжди знайде вихід з непростої ситуації.

Боротьба точилася до останньої хвилини. Та за рішенням суддів титул Містер ФСПО – 2018 отримав Близнюк Іван.


Фото новини: