(Українська) Навчальна програма «Кампанії адвокації з урахуванням гендерної політики та прав дівчат і жінок»

26 березня 2018

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Алла Войтовська – координатора Гендерного центру та Алтиннік Катерина – психологиня центру, успішно  завершили навчальну програму «Кампанії адвокації з урахуванням гендерної політики та прав жінок та чоловіків, дівчат та хлопців» у м. Черкасах.

У рамках проекту «Посилення ролі організації громадянського суспільства (ОГС) у просуванні демократичних реформ з врахуванням заключних зауважень CEDAW» за фінансової підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй.

Мета навчальної програми: підвищити спроможність ОГС представляти інтереси і захищати права своїх цільових груп, розширити участь організацій та вплив на розробку і виконання державної політики на різних рівнях процесу прийняття рішень з урахуванням зауважень CEDAW.

Тренерками були голова Правління ВГО «Розвиток демократії – Елла Ламах та експертка з адвокації ВГО «Розвиток демократії – Анна Войніч.