(Українська) Настановча конференція

5 березня 2018

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Першого березня відбулась настановча конференція з практики студентів ІІ курсу факультету соціальної та психологічної освіти.

Нарада була відкрита заступником декана з організації практичної підготовки, к. пед. н., доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи С.О. Роєнко, яка довела до відома студентів інформацію щодо термінів проходження практики, дала практичні поради студентам щодо особливостей проходження практики та правил поведінки в загальноосвітньому навчальному закладі. Світлана Олександрівна наголосила на важливому значенні практики у професійному становленні майбутніх спеціалістів.

Практика студентів факультету соціальної та психологічної освіти є складовою частиною навчально-виховного процесу й займає одне з центральних місць у професійній підготовці практичних психологів та соціальних педагогів. Головна мета практики – формування у студентів системи необхідних професійних умінь й навичок, фахових здібностей, особистісно-індивідуального стилю поведінки та діяльності, необхідних для майбутньої професії в оптимально наближених до роботи за фахом умовах.

На настановчій нараді керівники практики ознайомили студентів із основними завданнями практики, порядком проходження та вимогами щодо оформлення звітної документації.

Цінні методичні поради студентам, щодо проведення діагностичних методик надала кандидат психологічних наук, доцент Міщенко М. С.